Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SÜRGÖS SEGÍTSÉG Rosszul van a...

SÜRGÖS SEGÍTSÉG Rosszul van a barát papagájom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több mint egy hónapja hoztam őket, 4db van eddig semmi bajuk sem volt... de most az egyik hogy is mondjam felvan borzolva és nagyon kedvetlen. Általában mikor bemegyek hozzájük mind felrepül, de most csak ült az ágon felvolt borzolva a tolla és nem csinált semmit:s Felhívtam a csávót akitől hoztuk de ő sem tudott mit mondani. Szerintetek behozzam éjszakára vagy ne? Azt mondta a srác hogy hagyjam bent, mert ha visszateszem majd lehet hogy bántanák őt. A helyzetet súlyosbítja, hogy a 4közül 3 van mindig egymás mellett és az egyik mindig külön van...de sajnos fogalmam sincs hogy ő-e az mert teljesen egyformák(és még fiatalok)

MIT CSINÁLJAK?


2012. febr. 25. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
mondjuk állatorvos?a borzolt gubbasztás betegség jele...
2012. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a kérdés tárgytalan...:\ Állatorvos adott neki antibiotikumot és útban hazafelé a kezemben halt meg:(
2012. febr. 25. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:

jaj ne :((( szegénykém:( átérzem,nekem 10 évesen halt meg a hullámosom,és végsökig velem akart maradni de éjjel mégse alhatott velem... azt hittem a gyogyszer segit neki de reggel ugy találtam meg halottan:((((

ok talán nálad nem alakult még ki akkora kötödés de szörnyü ha a kezeid közt pusztul el valami vagy valaki:(((

2012. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
...:s
2012. febr. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!