Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Gyönyörű madarat fotóztam,...

Gyönyörű madarat fotóztam, azonosítaná egy szaki?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Sajnos nem értek az ornitológiához, de ha valami különlegességet látok akkor felkapom a fejem! Ez a piros-fehér-zöld madár valami gyönyörű! Lehet hogy nem különlegesség, de ilyet még nem láttam, úgyhogy érdekelne hogy őshonos magyar madár-e (a színei alapján biztos:), illetve mi a latin neve, vagy bármi érdekesség róla. Előre is köszönök minden választ!


2012. márc. 3. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ez egy zöld küllő!

2012. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Calico válasza:
Bocsi, erre én is kíváncsi vagyok. :)
2012. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs, kifejthettem volna bővebben is, szóval ez egy harkályfajta. És tényleg gyönyörű! Nekem is volt már hozzá szerencsém, és mivel tagja vagyok a magyar Madártani Egyesületnek, ezért különösen szeretem a madarakat!
2012. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt nézd meg!


[link]

2012. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! innentől kezdve a fejembe véstem a nevét:) mindenkinek további szép napot kívánok!
2012. márc. 3. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Zöld küllő bizony!:)Szabad kérdeznem,hol fotóztad(csak a térség nagyjából)?Nálunk egyetlen egyszer jelent meg,kb 5-6 éve,azóta nem láttuk,pedig párjanincs szépségű madárfajta.(Nyírség)
2012. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Budapesten fotóztam, a XVI. kerületben, kertvárosi részen. Ha jól tudom, a kerület ornitológiai kuriózum!
2012. márc. 8. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!