Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Termékeny-e a tojásom?

Vágó Kitti kérdése:

Termékeny-e a tojásom?

Figyelt kérdés

A tojásaim 3 és fél naposak a mai napon. Ma meglámpáztuk a tojásokat, és egy sötétebb foltot láttunk a tojásokban. Néhány tojásban a folt belsejében egy pici fekete pont volt.

Termékenyek-e a tojásaim? Ha tudnak segíteni, mert mi még kezdők vagyunk. Igy nem nagyon értünk hozzá, nem tudjuk hogy mit figyeljünk a tojásban. Különböző napokban mit lehet látni a tojásban? Vagy mit figyeljünk?


2012. márc. 3. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
én 1 hét után lámpázom,addig elég nehéz megállapítani.
2012. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen madár tojása?
2012. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak tyúk tojásaim vannak!De nagyon kezdő vagyok és nem tudom hogy mit kell nézni
2012. márc. 4. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
sotét helyiségben,kozvetlen a lámpa elé kell tartani,ha nem fias a tojás teljesen átvilágít rajta a lámpa,a fias tojásban sotétes fot van,néha az erezetet is látni benne.
2012. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!