Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 1éves hullámos papagájt még...

1éves hullámos papagájt még meglehet szelídíteni annyira, hogy kézhez szokjon?

Figyelt kérdés

1éves a papagájon tegnap került hozzám

állatkereskedésből vettem de egészséges szép tolla van szóval semmi baja csak nincs a környékemen tenyésztő így nem volt lehetőségem kézzel neveltet venni

Ennek ellenére kézhez tudom még szoktatni?


2012. márc. 7. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyi hullámos papagájról szóló kérdés van, nézz utána. Szerintem lehet de rengeteg türelem kell hozzá.
2012. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik hullámos papagájom hozzám is 1 évesen került és hamar megszelídült, pedig hárman vannak. Szokott adni puszit, ha odadugom az arcom a kalitkához. Odajön és puszilgat.
2012. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ennek örülök mert tényleg fontos lenne nekem,hogy megszokjon

amikor beszélek hozzá nagyon aranyosan figyel

te hogyan szoktattad magadhoz?és mennyi időbe telt?

2012. márc. 7. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég hamar szelíd lett. Jó, annyira egyik sem szelíd, hogy rámenne az ujjamra, de ez miattam van, mert annyi sok türelmem nem volt, hogy ezt is megtanítsam neki. De ha odahajolok akkor odajönnek hozzám és puszilgatnak mindenhol ahol érnek, játszanak a hajammal. Kaját is elveszik a kezemből. 2 papagájom ilyen szelíd, a 3. az nem szelíd.
2012. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igazából úgy sikerült ilyen módon magamhoz szoktatni őket, hogy sokat szólok hozzájuk, beszélek hozzájuk kedvesen, többször a nevükön szólítom meg ilyenek, na meg a fürtös köles az bevált módszer! :)
2012. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!