Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan állapítjuk meg a liba...

Hogyan állapítjuk meg a liba nemét?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Gúnár sokkal nagyobb és harciasabb, a tojó meg kisebb.
2012. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát nálunk a tojó nagyobb, és a hím egy kicsivel kisebb. De mi sem tudtuk eldönteni a nemét, mostanáig. Mert ha elkezd tojni a liba, akkor a gúnár védeni fogja, ami abból áll, hogy szinte vízszintes nyakkal sziszegve megy neked, és csíp meg. Ha csak bemész és nem mozdulsz, akkor is megy neked és bizony fáj is, olyan nagyot csíp:)

Remélem tudtam segíteni:)

2012. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szia!


A gúnárnál vannak kunkorodó tollak a farki részen. Legalábbis régen így nézték nagymamámék...Kacsánál is, libánál is.

2012. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul tudjátok. A gúnár nyaka RÖVIDEBB és büszkén jár meg tömzsibb is és a feje is nagyobb. Ez biztos. Na meg a fnekénél lévõ pöcökrõl is meglehet állapítani.
2012. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja és mellesleg a tojó a harciasabb
2012. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem igaz! Nekem vannak libáim a tojó nem szokott nekem jönni, a gúnár inkább de nagyon ritkán!
2012. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Érdekes... Elhiszed, hogy nem hazudok? Attól még hogy a tieid nem mennek neked , lehet , sõt hogy az én állításom igaz! Hogy jösz te ahhoz, hogy itt "leordîtasz" ?
2012. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdekes... Elhiszed, hogy nem hazudok? Attól még hogy a tieid nem mennek neked , lehet , sõt hogy az én állításom igaz! Hogy jösz te ahhoz, hogy itt "leordîtasz" ? A gúnár nekünk szelíd.
2012. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ki ordított le téged? A gúnár az védelmezi a saját birtokát területét volt hogy gyerekek jöttek, úgy nekik ment a gúnár hogy többet nem jöttek. Nem akarok senkivel konfliktusba kerülni, de nekem az a tapasztalatom hogy a tojó az nem annyira agresszív.
2012. márc. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó, elnézést, csak nekem így jött le. Meg hogy most te arra célozgatsz, hogy hazudok. Na mindegy, lehet, hogy nekünk a gúnár másabb, mint a többi :)) Érdekes egyébkent, mert nekem a libák nekem jonnek, ( a tojók) és a gúnár pedig tiszta szelíd!
2012. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!