Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez milyen tyúkfajta?

Ez milyen tyúkfajta?

Figyelt kérdés

Képet nem találtam róla, de úgy néz ki, hogy ilyen aranysárgás a színe, és a tollai szélei feketék. Így az egész tyúknak olyan szép "mintája" van.


Ha valaki tart ilyen (még nem tudom milyen) fajtájú tyúkot, attól azt is megkérdezném, hogy milyen az átlagos "farm" tyúkhoz képest. Tojik annyi tojást?


2012. márc. 12. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Itt egy kép is:

[link]

2012. márc. 12. 13:52
 2/4 anonim ***** válasza:
A színét nézve ez egy fekete szegélyes arany/barna pipi. A fajtájában nem vagyok biztos, talán orpington, de többfajta dísztyúkot is tenyésztenek ebben a színváltozatban.
2012. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan, mint egy Sebright.

[link]

2012. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a két választ. =)


Az utóbbi tyúk még szebb, kicsit olyan, mint egy galamb. De amit én linkeltem, azon a tyúk testalkata egészen más, szóval valószínűleg tényleg orpington-szerű tyúk lehet.

2012. márc. 12. 18:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!