Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen kerítéssel kerítsem el...

Milyen kerítéssel kerítsem el a tyúkokat, hogy a kutyám ne férjen hozzájuk?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy veszek valami erősebb dróthálót, amit nem tud szétrágni. Viszont alatta még átáshatja magát. Hogy szokás ezt megoldani? Bizonyos mélységig le kell, hogy érjen a kerítés a föld alatt is? Vagy az egész tyúkudvar talaja alatt pár centivel lenne egy háló?

2012. márc. 15. 05:53
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyél táblában kapható merev fém kerítést és tedd a földbe egy 50 centit. azt nem ássa ki
2012. márc. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én itt úgy csináltam, hogy vettem csibe drótot és a tyúk kerítés elé lefektettem ezt a drótot. Igaz egy kicsit ronda de nekem tacskó kutyám van és nem tudja kiásni. Hiába próbálkozik nem sikerül neki.
2012. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi nagyon egyszerűen megoldottuk! Villanypásztort húztunk ki körbe kb. olyan magasságban, hogy a kutya mellkasánál legyen. Ha nagyon nagytestű vagy nagyon kicsi a kutyád, akkor húzd ki két sorban. A mi kutyáink nagyon szerették megenni a tyúkokat, ki sem lehetett szedni a szájából :S Aztán vettünk egy villanypásztort, már a kerítés mellett is az van, a kutya 2 szer próbálkozott, most már a " sárga zsinór" közelébe se mer menni, megáll tőle 3 méterre, ha meghallja a villanypásztor kattogását, már pucol is el onnan, mert ugye az kattog. De egyébként a vadháló is jó megoldás csak kb. 10 ezer forint abból egy tábla, most nem arra gondolok, ami fel van tekerve, mert az sz@rt sem ér, hanem ami olyan kemény, hogy hajlítani is alig lehet, ezeket táblákban árulják nem tudom pontosan a méretét de kb. 2 méter magas és 3 méter hosszú.. na mi ezt úgy csináltuk ,hogy leraktuk a földbe kb. 50 centit, az ilyen rókák meg stb. miatt, mert erdő mellett lakunk, szerintem azon keresztül a kutya sem ás be. :)
2012. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!