Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy keltsem ki a nimfapapagáj...

Atomanti19 kérdése:

Hogy keltsem ki a nimfapapagájom tojását? Van egy pár nimfa papagájom és nekik van eddig még 1 tojásuk de ök nem tudják ki kelteni nem toom mér mindig leszálnak róla vagy megeszik, stb de én ki szeretném kelteni mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 17. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát Te csak keltetőben tudnád keltetni, az meg iszonyú drága. Bízd rájuk. Van nekik odújuk? Mert ha nincs, vagy nem megfelelő, akkor lehet, hogy tojik a tojó, de megfelelő fészek nélkül nemigen fog vele semmit sem csinálni...
2012. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen van odújuk és én faforgácsal béleltem ki!

ja és sok tanácsot kértem valaki azt mondta hogy főttojást agyak nekik enni és homokot tegyek be a kalitkába ezeket is megtettem de nem tom mért szálnak le a tojásról egy idő után!


mert az a baj hogy amikor leszánlak akkor utána már nem mennek vissza és megzáposodik a tojás!

2012. márc. 17. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem tudok segíteni de talán ha egy állatorvost megkérdeznél lehet,hogy ő tudna segíteni
2012. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aham értem hát jó ha nincs más megoldás akkor az lessz
2012. márc. 25. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!