Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik ez a madár?

Melyik ez a madár?

Figyelt kérdés

Van egy meghatározásom, de egyszerűen nem tudok rájönni ez melyik madár lehet... ha minden igaz hazai faj :)

Meghatározás: Van, amelyik nadrágot vett, van amelyik megirigyelte a macskát, de olyan is van közöttük, amely fullánkos rovarokkal barátkozott. Segítsen, aki tud kérem!:(



2012. ápr. 1. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ölyv!


Nadrágot vett = gatyásölyv

a macskáson még gondolkodok

fullánkos rovarok=darázsölyv

2012. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!


folyt köv :))


macskákat megirigyelte = nyávogó "hié" kiáltása van az egerészölyvnek

2012. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az utolsót könyvből írtam ki, úgyhogy az is biztos válasz! :)
2012. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Á-á! A macskás magyarázata: egerészölyv.


A macska egerészik, az ölyv megirigyelte és ő is egerészik. Nekem egyből leesett a másik kettő mellett.

2012. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tényleg! De én is egerészölyvet írtam a macskásra, de én azt hittem a hangja miatt. Legalábbis a könyvem ezt írja, az egerészésre meg nem is gondoltam. Az a lényeg, hogy kisegítettük a kérdezőt.
2012. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő köszönöm szépen! :D Igazatok van ezekre nem is gondoltam,azt hittem talán valami mese miatt írják a nadrágot meg ilyeneket :D köszönöm :)
2012. ápr. 1. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a darázs evésre a gyúrgyalagra gondoltam de látom nem az :D
2012. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!