Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájt hogy szelídí...

Hullámos papagájt hogy szelídítsem meg?

Figyelt kérdés

Van egy hullámos papagájom tegnap kaptam tudom várni kell.

Mert most picit a körméhez értem az jó volt neki.

De amikor a hasához nagyon megijedt pedig épp, hogy hozzá nyúltam. Ez normális?

Hullámos papagáj ha rá száll a ujjamra a nem fáj mivel a karma.

És csíp a csőrével embert?



2012. ápr. 5. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:

10ezer ilyen kérdés van már... Írd be keresőbe, hogy papagáj szelídítés, hullámos papagáj stb. Sokkal több infót tudsz kapni, ha több kérdést visszaolvasol. Azért ilyen meg, MERT TEGNAP KAPTAD!


Nem percek alatt fog megszelídülni... Azt nem értem, ha ilyen alapvető kérdéseket teszel fel, hogy hogy már megvan a papagájod, mielőtt megvásároltad volna az előtt kellett volna utána nézelődni, hogy mik az igényei a madárkának.


"Mert most picit a körméhez értem az jó volt neki. "


Honnan tudod, hogy jó volt neki? Mondta, hogy dejó volt ez mégegyszer?!?

Légyszíves gondolkodj mielőtt leírsz valamit.


"Hullámos papagáj ha rá száll a ujjamra a nem fáj mivel a karma. "


Mivel a karma mi?

Őszintén, szerinted egy pehelysúlyú hullámos papagáj fáj, ha rászáll a kezedre? Ha kalapáccsal ráversz az ujjadra, na az fáj.


"És csíp a csőrével embert?"


A csőre azért nőtt oda, hogy használja. Csípésre és evésre tudja. Ha megijed valamitől, pl tőled meg most került oda, fél stb, mert zaklatod, igen lehet, hogy megcsíp. De nem hiszem, hogy egy hullámos akkorát csípne, hogy félned kelljen tőle...


Azt ajánlom, hogy olvasgass a madarakról, legjobb lenne ha a könyvesboltban vennél egy könyvet a hullámos papagájról, már 500-1000Ft környékén kaphatóak, ott mindent megtanulhatsz és nem csinálsz butaságokat, amelyeket a madár szenved majd meg.

2012. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Már megint előbb vett valaki magának állatot, mintsem tudná, hogy mi az.. Gyakorlatilag most, ezekkel a "hozzáérek a hasához és megijedt, de mééér'"-rel vágod el az utolsó reményt is ahhoz, h valaha szelíd legyen. Előbb olvass és tájékozódj, aztán szerezz magadnak állatokat.

Gratulálok.

A kismillió GYK-s "hogyan szelídítsem meg a hullámosom" mellett még a google is jobb barátod, mint a logikád.

2012. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
attól hogy válaszolsz még nem kéne sértegetned !!!!!!!!!!4 . minek van ez az oldal ?? ha tudná olvasni akkor lártnád hogy ez van oda kiírva : Gyakori Kérdések és válaszok amit máshol nem mertél ... itt megkérdezheted ! . nah . akármijen kérdées próbálj káronkodás nélkül válaszolni !!!!!!!!! .
2012. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Jah . És válaszoló én káronkodás nélkül szivesen segítek neked : én is nem régen vettem meg a hullámos papagájomat Pityu - t . :D :D . És csak várj egy hetet és csak sokat núlj hozzá . Én nekem már sokat javult . :D :D . És kérdezhetsz PÜ - ben és itt is tőlem a hullámos papagájról mert ha tudok szívesen válaszolok neked . :D :D . Nah Szia . :D :D .
2012. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megszelídíteni, hallgass rá nyugodtan.
2012. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.kel értek egyet (első vagyok).

Konikill, neked első sorban azt ajánlom, próbálj meg helyesen írni, mert így elég sok ember az írásod alapján levonja a következtetéseket.


Innen legalább töltsétek le az ingyenes ebook-ot meg iratkozzatok fel az email kurzusra. Kicsit talán jobban átlátjátok a dolgokat.

2012. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előbb a link lemaradt: [link]
2012. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!