Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet a baj? A papagájomnak...

Beáta Ch. kérdése:

Mi lehet a baj? A papagájomnak a csöre bal felén észrevettem egy dudort, olyasmi mint sömör, amikor hozzáértem lefoszlott a felső rétege. Nem fáj neki, és jól is eszik.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz képet feltenni róla?
2012. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Probáltam lefotozni de elég roszz minőségü lett ,így nem nagyon lehet látni.
2012. ápr. 5. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Hasonlóval én csak akkor találkoztam "papagájos pályafutásom" során, mikor időközönként a csőr szarurétege is megújul. Ilyenkor le szokták vetni a felső réteget. Bár nekem az sosem tűnt sömör-szerűnek, de az is így lefoszlik, ha hozzáérnek.
2012. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez olyan nagyon fura mert ugy néz ki mintha a csöréböl is egy darab mozogna,mintha le akarna vállni.De közben meg eszik rendesen sőt!Ilyesmit még én sem láttam pedig már volt pár madarkám.Lehet hogy valami gombás fertözés lehet.Az a gond,hogy a dokihoz csak jövő héten tudunk menni az ünnepek miatt.
2012. ápr. 5. 20:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és még valami ez a száraz börhalmaz a csőre körül a bal felén van ahol a csör végzödik és a bőr kezdödik ugyhogy ez nem a szaruhártya hámlása.
2012. ápr. 5. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ilyennel még nem találkoztam. Nincs meg az állatorvos száma? Holnap még fel tudnád hívni tanácsért, vagy elszaladni hozzá, ha rendel. Nekem telefonon is adtak tanácsot, ha túl késő volt, vagy ünnepek alatt történt valami és nem rendelt.
2012. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvan a doki száma nagyon rendes orvosunk van ,mert a kutyussal is ha valami gond van azonnal tud megoldást mondani,de mivel vidám a madárka nem akarok tolakodó lenni,remélem jövő keddig nem leszz nagyobb gond,de ha mégis akkor mégis csak felhívom.Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 5. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!