Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meg lehet tanítani a hullámos...

Meg lehet tanítani a hullámos apagájoknak hogy 1 helyre végezzék a dolgukat? És ha igen miért nem?

Figyelt kérdés
:D
2012. ápr. 7. 12:10
 1/7 A kérdező kommentje:
*Papagájoknak
2012. ápr. 7. 12:11
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha igen miért nem?
2012. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze csak szorosan kösd oda valamihez :P
2012. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Túl kicsit hozzá.

Az ürüléküket könnyen fel lehet szedni egy zsebkendővel.

2012. ápr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az ürüléküket könnyen fel lehet szedni egy zsebkendővel."


Igen, én is azzal szoktam mikor beesik a tévé felső szellőzőrácsán, a könyvem lapjai közé, vagy a kanapé huzatára. A szőnyegből meg úgyis kiszívja a porszívó, ha már megszáradt és szétporladt...

2012. ápr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindig fel tudom szedni egy zsebkendővel mivel nálam alap dolog és ők is tudják hogy tévére, könyvekre, számítógépre,stb nem mehetnek.

A szőnyegről fel szoktam tudni szedni. De általában szőnyegre nem pottyantanak mert minden kedvenc helyük alatt vagy újságpapír van vagy az ágyam ami napközben le van takarva egy ronggyal amit időnként mosunk,cserélünk tehát nem baj ha ráürítenek.


Engem egyáltalán nem zavar hogy nem szobatiszták(ez a legkisebb problémám a papagájtartásban).

2012. ápr. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha, köszi.Akkor én is maradok a zsepis módszernél :o)
2012. ápr. 8. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!