Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szaporítsam a kacagó...

Hogyan szaporítsam a kacagó gerléket?

Figyelt kérdés
Évek óta azt csinálják a gerléink, hogy rendszeresen tojnak tojást, de nem keltik ki vagy ha ki is keltik, nem nevelik fel a fiókát. Öt én alatt csak egy kicsit neveltek fel. Miért van ez? Nem megfelelő nekik a fészek? Mit tudnék tenni, hogy gondozzák a fiókákat?
2012. ápr. 10. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem cseréljed le a párt. Vagy a hím nem etet vagy a tojó! De ha rátudnál jönni akkor azt a gerlét le kell cserélni egy másikra.
2012. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem cserére, meg nem is nagyon akarnék. Nem lehet, hogy valami más a megoldás? Elvégre egyszer már neveltek fel fiókát
2012. ápr. 17. 06:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen fészkük van? Próbáld meg egy hétre külön csukni őket.
2012. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kint vannak egy ketrecbe és az egyik sarokba elerősítettünk nekik egy kosarat, az a fészkük. Különrakni nemigen tudom őket, mert ketrecük csak a téli lak (a pincébe egy ketrec) van még, de nincs szívem visszazárni őket a levegőről. Illetve van még pár kalitkánk, de az nyilvánvaló, hogy nekik nem jó.
2012. ápr. 17. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!