Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A csibém rászokott a kutyatápra?

A csibém rászokott a kutyatápra?

Figyelt kérdés
Van egy csibém. Két napig nem tudtam neki tápot venni így a kutya minőségi tápját törtem össze és azt adtam neki. Az első nap még a maradék táppal adtam oda neki, persze először a tápot csipegette össze,a kutya táphoz nem sok kedve. Másnap már csak a k.tápot kapta. Harmad nap vettem neki tápot, elé raktam,de rá sem hederített. Vártam, majd megint törtem össze neki kutyatápot,elé szórtam és mint a gép elkezdte zabbantani. Lesz valami baja tőle? Kap még némi zöldet (tyúkhúrt) de azért sincs oda annyira...mondhatni városi csibe.
2012. ápr. 26. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én tyúkjaim is szeretik a kutyatápot, de azért nem ennyire, mivel ők alapvetően sok meztelen csigát, gilisztát, növényeket meg egyebet csipegetnek össze az udvaron, és az azért finomabb a kutyatápnál. Meg almacsutkát is adok nekik, azt is jobban szeretik. =)


Amúgy, jó nekik a kutyatápot csak kiegészítő kajaként adni a kukorica+búza+néha napraforgómag mellé.

2012. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, most látom, hogy csibéről van szó. Akkor szerintem maradj a csirkéknek való tápnál, mert láttam már olyan csirkét, amit eléggé egyoldalúan etettek, és nyakigláb lett, aztán nem bír lábra állni egy idő után, mert a csontjai nem bírták. Lehet, hogy nem árt neki a kutyakaja, de kicsi korban még ajánlatos a "jól bevált" táppal etetni.
2012. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Óvnálak a túlzott etetésétől, ugyanis túl sok fehérjét tartalmaz, ami súlyos betegségek kialakulásához vezethet (pl. köszvény).
2012. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk arról már ne is beszéljünk,hogy csirkehúsos a táp...eheh . Próbálom keverve adni neki,de elsősorban a kutyatápot eszi fel...megvárom majd míg rá nem fanyalodik a csirketápra.
2012. ápr. 27. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!