Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit kell tenni ha vizes a...

Mit kell tenni ha vizes a madár szárnya?

Figyelt kérdés
Reggel találtam a házunk előtt egy papagájt, valószínűleg elszökött otthonról. A gond h háttal beleesett a vizestálkábába, és bár baja nem lett, de vizes a szárnya, és nem tud tőle mozogni. Hogyan tudom megszárítani neki???

2012. ápr. 26. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Megszárad magától. A madarak is fürdenek, eláznak,...
2012. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen de ő már órák óta nem mozdul. semmit....nem hiszem h ez normális lenne
2012. ápr. 26. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószinüleg beteg és amúgyis elpusztulna. Ne viccelj, én havonta fürdettem a papagájom.
2012. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szegény, valószínűleg el fog pusztulni. :(

Egyszer anyukám hazahozott egy verébfiókát, az is csak gubbasztott egy helyben. Pár óra múlva meghalt. :(

2012. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adj neki kaját meg vizet, vidd be a házba, majd megszárad. Többet nem tehetsz.
2012. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt lehet tudni milyen papagájt? Valami "egyszerűbb" fajtát vagy valami komolyat? Mert ha valami drága fajta lenne, akkor akár érdemes ellátogatni egy dokihoz... Egy hullámos/nimfa esetében sajnos több a kezelés, mint maga a madár...
2012. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A víztől nem lesz baja. A papagájok szeretnek fürdeni és kell is őket fürdetni.

Attól hogy nem mozog még nem biztos hogy meg fog halni. Egy teljesen új helyen van,sokk érte,stb tehát normális hogy nem mozog.

2012. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!