Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájaimnak...

A hullámos papagájaimnak lettek tojáskáik, honnan tudjam, hogy meg vannak- e termékenyítve?

Figyelt kérdés
A lány már 5 napja ül az odúban, de a fiú nem néz ki valami jól. A szüleim szerint a fiúnak nincs is ereje a nemzéshez (pedig nem is öreg kb. 2 éves) ezért a lány csak simán tojt. Bár szerintem termékenyek a tojások, hogyan tudnám ellenőrizni (megvilágítás nélkül)hogy igazam van-e?

2012. ápr. 28. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem néz jól ki a fiú? Egyébként még két hét is kiderül, hogy kikelnek-e a tojások. Még ha meg is vannak termékenyitve akkor sem biztos, hogy kikelnek.
2012. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Háát a fiú alsó csőre kicsit ferde és a tolla kicsit tépett
2012. ápr. 28. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
A papagájok nem a külsőjük alapján választanak párt. Attól mert kicsit csúnyácska, még lehet egészséges.
2012. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen hát azt tudom de azért ellenőrizném a tojásokat de nem szeretném megfogni őket. Mit tegyek?
2012. ápr. 28. 20:39
 5/8 anonim válasza:
Onnan tudod megnézni, hogy van e élet a tojásban, hogy a szemed alá teszed a tojást, mert ott a legvékonyabb a bőr. Ha meleg, van benne élet, ha nem meleg akkor nincs élet benne. (lehet, hogy nem válik be ez a terv, mert nekem még nem voltak tojásaim csak olvastam.) De azért próbáld ki, hátha beválik;) Sok szerencsét!:)
2012. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem fogdosnám a tojásokat, mert előfordulhat hogy utána már nem fog ráülni a madár.
2012. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))
2012. ápr. 29. 10:37
 8/8 anonim válasza:
Hát lehet, hogy igaz.://
2012. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!