Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehetne Velük játszani?

Mit lehetne Velük játszani?

Figyelt kérdés
Van 2 hullámos papagájom. Szeretnék velük játszani. Egy bizalom építő és stresszoldó játékot tudtok? Amivel nagyon jó barátok lehetnék és megbíznának bennem és én is bennük:) Pls!!!!!

2012. ápr. 29. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát.. igazából játszani akkor tudsz velük, ha már bíznak benned, szóval ez ördögi kör:) Igazi, vicces játékokat úgy is csak akkor fogsz tudni velük játszani, ha már nem félnek tőled, de onnantól is gyakorlatilag tőlük függ, hogy mire vevők.. Az enyém az ülőbottal kirándul velem a lakásban, és azzal játszik, ami velünk van. Újságpapír (újságolvasás közben rá szoktam hajtani a papírt, imád alatta lenni, ki-be mászkál, lapoz helyettem..:) ), vagy laptopozás közben megpróbálja elkapni a kurzort a monitoron (ezt ritkán játsszuk).. Van egy kis rácsos, műanyag labdája, azt szereti, ha dobáljuk. Illetve ő eldobja, én meg visszateszem elé, hogy megint eldobhassa:) De nagyon élvezik azt is, mikor vedléskor a saját, nagy elhullajtott tollainak a végével játszunk, el kell kapnia. A többi játékuk inkább egyéni játék (papagájjátszótér, fűzfa-játékok..)
2012. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy bizalomépítő dologról tudok a pislogós játékról de hullámosnál nem biztos hogy működik. Amikor pihennek ülj úgy melléjük hogy egyszinten legyen a fejed velük. Majd lassan csukd be a szemed hagyd csukva 1 másodpercig és lassan nyisd ki. Ezt ismételgesd. Egy idő után ők is elkezdik csinálni.(ezt egymás között is csinálják a csapatban,kolóniában hogy megerősítsék,fenntartsák a kapcsolatukat)

Nem tudom hogy a hullámosok/kisebb papagájfajok is csinálják-e de a nagyobbak biztos. Én a királypapagájommal mindennap csinálom.

2012. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)) Mert bevált!!!!
2012. máj. 6. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!