Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy sérült kacagógerlém,...

Godmen kérdése:

Van egy sérült kacagógerlém, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon a szívemhez nőtt 15 éve gondozom ápolom, és olyan szoros a kapcsolatom vele mint egy emberrel. Kérlek segítsetek. Állatorvoshoz nem tudom eljuttatni. A nyaka tiszta vér, a szárnya alatt is sérült és csak egy farktolla maradt. Életben van, Istennek hála, de nem tudom mi tévő legyek, egy undok macskatámadás érte. A faluban 3 állatorvos van, de egyiket sem lehet elérni, pénzem pedig nincs kihívni az ügyeletest:,(

2012. ápr. 30. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet szerintem meg gyógyítani. Mert már túl öreg.
2012. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
istennek hála úgy tűnik semmi baj nem lesz:) bár sántít és a sebe csúnya, de gondozom és ápolom, és nagyon úgy néz ki hogy nem lesz baj:) remélem tényleg nem lesz
2012. máj. 1. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nak akkor az nagyon jó hír, a sebét fertőtlenítsed le valamivel,nehogy elfertőződjön.
2012. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!