Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen betegség lehet ez?

Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
Találtam egy kismadarat és van egy zöldes-szürkés dudor a nyakán, amin parányi kis fehér csíkok vannak... Csak remélni merem, hogy nem kukacok, de valószínű, mert hol látom őket, hol nem. Konkrétan mozognak... Mi baja lehet a csöppségnek és mit tehetek azért, hogy meggyógyuljon? Segítsetek, légyszíves, mert nem hagyhatom meghalni !
2012. máj. 5. 16:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Közben találtam még egyet. Annak a madárnak az egész nyakán van ilyen cucc, de az már sárga és fekete valamik vannak benne. Puha és elég rondán néz ki, a madár teste meg elég furán ráng, mint mikor valaki csuklik.
2012. máj. 5. 17:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elvinni állatorvoshoz, és fürdesd meg. Szegényke.. :(
2012. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen fordulj állatorvoshoz, és ha meg akarod tartani, valószínűleg különféle szereket is kell venned az ápolásához. Lehetséges, hogy kezelésekre is szükség lesz. Sok sikert kívánok! Majd értesíts engem üzenetben az állapotáról. :)
2012. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!