Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek a kis verebekkel?

Mit tegyek a kis verebekkel?

Figyelt kérdés
Találtam a padláson két kis veréb fiókát. Az egyik kisebb, de sokkal barátságosabb, a másik nagyon félénk. Tanácsokat kérnék, hogy mivel etessem őket. Most puliszkát adtam nekik vízbe keverve, azt megették a kezemből és azóta is hallgatnak szerencsére. Amúgy kíméljenek az olyan válasz adók akik csak ennyit tudnak: "hú de szar vagy, minden fost összeszedsz amit találsz...". Mellesleg nem, nem fészekben voltak és 1 napig vártam, hogy történjen valami, addig hozzájuk sem értem, de az anyjuk nem jött.

2012. máj. 5. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Inkább valamilyen magot adj nekik,ne kenyeret és puliszkát.

Attól lehet,hogy megdöglenek.

2012. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem magvakat adj nekik. De a biztonság kedvéért fordulj egy madarászhoz, madárszakértőhöz vagy állatorvoshoz, hogy hogyan gondozd a fiókákat :) Sok sikert a csöpségeknek!
2012. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A youtube-on van egy csávó aki galambfiókát nevelget. Lehet hogy tőle kéne ellesned némi trükköt.

Sok sikert a verebekhez :)

2012. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kösz a tanácsokat. Remélem a piaci szotyi megteszi. :)

Utolsó, linket tudnál adni?

2012. máj. 6. 08:31
 5/17 intrepid ***** válasza:
Tanácsokat kérnék, hogy mivel etessem őket. Macskával.
2012. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Ólommal!
2012. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2012. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsónak, kösz szépen.


A másik. Hülye kérdés, de hogyan tudnám megtanítani őket repülni? Vagy mennyi idős korukban tanulnak meg repülni? A nagyobbiknak szerintem már illene tudni.

2012. máj. 6. 16:21
 9/17 A kérdező kommentje:
Gond van. A kisebbik veréb nem akar sz.arni. :S de mindig éhes és eszi amit adok, a hasa meg olyan mint egy léggömb. :(
2012. máj. 6. 20:51
 10/17 A kérdező kommentje:

Ma meg is döglött :S

A másik meg olyan furcsa dolgokat csinál. Például mikor a csőrébe teszem a kaját olyankor becsukja a szemét és lehajtja a fejét.

2012. máj. 8. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!