Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Két napja keltek ki a Brahma...

Szilvi1122 kérdése:

Két napja keltek ki a Brahma csibéink és az egyik szem nélkül jött világra, teljesen vak, ahol a kis szeme kellene hogy legyen ott kis üregek vannak. Érdekelne hogy mennyi az esélye hogy életben maradjon?

Figyelt kérdés
Ehhez képest eléggé életerős,kis harcos!Szeretnék neki segíteni hogy életben maradjon,itatni tudom de etetni nem.Egyáltalán tudok ebben segíteni neki?És ha igen,hogyan?

2012. máj. 6. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyik tyúkom vakult meg. Egyxideig élt. Evett ivott. Aztán késöbb aztsem és elpusztult. Nincs sok esélye :'(
2012. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úgy hallottam a kicsik úgy tanulnak meg enni hogy a lábkörmüket látják azt kezdenék csipegni és így felcsipegik a leszórt darát vagy tápot és rájjönek hogy kaja, szinte nulla esélyed van így hogy megmentsd :( akkor tudnád csak szerintem ha valamilyen fecskendővel adnád neki foylotn de ezt nem csinálhatod egész élete során, meg a csibének se a legkellemesebb
2012. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos gondoltam hogy ilyen válaszokat fogok kapni,de azért reménykedtem hogy talán mégis van megoldás.Azért köszönöm!
2012. máj. 6. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!