Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen legyen az arány a...

Milyen legyen az arány a röpdében? SOS (lent több. )

Figyelt kérdés

Nemtudom eldönteni hogy hogyan legyen:

Egy PÁR nimfa, kettő pár hullámos

két pár nimfan, egy pár hullámos

vagy mindegyikből 2 pár

??? Segitség



2012. máj. 6. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy pár nimfa és 2 pár hullámos legyen. Amúgy minek írsz ki 50 kérdést? Egy kérdésben meglehet sok dolgot kérdezni. :) Ezt nem haragból mondom, csak tanács :)
2012. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azért írok sok kérdést mert ezek nem ugyanakkor jutbak eszembe hanem különböző időben :))
2012. máj. 6. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A hullámosoknál (a nimfákról nem tudom) a szaporodást segítő tényező, ha több pár van együtt. Ha szeretnél tenyészteni, a hullámosoknál általában 3 párt szoktak javasolni, ezzel már biztos a siker, a jó tartási körülmények közt vannak. De ez nem jelenti azt, hogy 1-2-vel nem működik, csak úgy olvastam, hogy aki komolyan foglalkozik a dologgal, és biztosra megy, az minimum 3 párral kezd. Szóval, ha az általad felsoroltak közül kell választani, én is a 2 hullámos pár, 1 nimfapárra szavazok.
2012. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösszi :D igen tenyésztenék, de nem nagyon komolyan csak hobbiból:))
2012. máj. 6. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!