Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szomorú vagyok, a kertben a...

Szomorú vagyok, a kertben a kutyáim szájából szedtem ki egy verébfiókát. Próbáltam neki lárvát adni de nem fogadta el, azt meg tudom, hogy ha hozzáértem már nem fogadja vissza a tojó. Azóta már elpusztult. Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyermekkoromban sikerült felnevelnem egy fészekből kiesett galambot, de az méreténél fogva nem olyan törékeny, mint egy kisebb veréb. Aztán valószínűleg a kutyák szájában úgy megnyomódott, hogy belső sérülései lehettek.

Nem hiszem, hogy rajtad múlt a dolog.

2009. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó szögben adod neki az élelmet, akkor elindul benne a reflex, és elfogadja, legalább is nálam így volt, sokáig forgattam a rovart a csőre körül, mire egyszer csak elkezdett tátogni.


Egyébként semmit, ha elfogadja, akkor is elpusztul, mint a miénk, ritka, hogy életben maradnak, mellesleg a kutyák is okozhattak neki olyan sérüléseket, amiket nem bírt. Ez az élet rendje, a fiókák is szelektálódnak, kedves tőled, hogy segíteni próbáltál, ne emészd magad!

2009. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az ereszünkbe szoktak fészkelni a verebek, és ha jön egy nagy vihar, akkor a kicsiket mindig lemossa, reggel mire kimegyek általában már a kutya megöli. Szerintem nemkell semmit sem csinálni ez nem a te bajod,hogy meghallt.
2009. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!