Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben egyre jobban kezdek beleszeretni a nimfa papagájokba. Már rengeteget olvastam a tartásukról, és apukám azt mondta, hogy csinálna is egy madárházat az udvarra (2 madarat vennénk). De sajnos anyukám nem engedi, mert azt mondja, hogy télen, ha a hideg elől behoznánk őket, nagy koszt csinálnának. Hogyan vegyem rá őket mégis, hogy hadd kaphassak 2 madarat?

#papadáj
2012. máj. 8. 09:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Meg lehet oldani úgy tudom a kinti teleltetésüket is.

Vagy bentre lehetne alájuk tenni olyat, mint a karácsonyfa alá szoktak, az a takaró féle, amivel könnyű összeszedni a lehullott tűlevelet.

2012. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak koszt csinálnának,de a papagájok nagyon hangosak. Nem tudnátok aludni tőlük. Még az udvarról is behallatszana. Télen pedig nem maradhatnának kint.
2012. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 csokiskeksz93 válasza:
Hát szerintem vedd meg mind a 2őt és vidd haza.aztán győzd meg a kedves muterodat hogy te fogod takarítani és te fogsz roluk gondoskodni.
2012. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Füzőkesed hogy nagyon szeretnél és mindent meg fogsz csinálni takaritod őket stb addig ne hagyd ezzel békén mig azt nem mondja hogy jó rendben énis ezt csináltam ha valamit szerettem volna:) s mindig bevált;) Sok sikert majd hozzájuk:)
2012. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
van olyan "kalitka",(igaz egész nagyban láttam, padlótól plafonig) aminek üveg az első része, oldalt fa, és persze van rácsos szellőző rész is, de ha jól emlékszem a teteje, meg talán az oldalán. De nézz utána, ha ügyes apukád van, biztos meg tudja csinálni. Ez pont azért jó, mert nem tudnak nagy koszt csinálni a lakásban. Amúgy én is úgy tudom, baromi hangosak.
2012. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szia ! Barátnőm húgának is van ninfa papagája egész évben a szobájában tartja és egész tűrhető a hangja néha ropogtatja a magokat csivitel párat és ennyi. Nem tudom hogy ez egyed függő e mert nem értek hozzájuk és nem akarok hülyeséget mondani, de igazán koszt se csinált csak a kalitka körül kellett picit söprögetni de az nem egy nagy mutatvány :)
2012. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kommentekkel egyetértek, kivéve 1dolgot: a nimfák nem hangosak. Nekünk is van ez a leghalkabb papagáj (sztem)
2012. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon sokat segítettek! Amúgy én is úgy tudom, hogy a nimfák nem hangosak, mert egyik barátnőmnek is van kettő, és nem szoktak hangoskodni.
2012. máj. 8. 21:02
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!



Ha csinál apukád madárházat, nyugodtam maradhatnak kint télen is!

Nálam is kint vannak télen, akár -20 fokban is, kutya bajuk.

2012. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
*n
2012. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!