Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen ilyen kis kövér a hullámosom?

Figyelt kérdés
Most kotlott először a hullámosom (a tojások nem keltek ki). Most fejezte be és nagyon meghízott. Persze én így is nagyon szeretem. <3 :). De biztos nem jó neki. Mit tegyek hogy megint normális méretű legyen.

2012. máj. 18. 18:26
 1/3 anonim válasza:
Szerintem elég, ha eléred, hogy többet mozogjon :) (pl. kiengeded a szobában vagy érdekes játékokat raksz hozzá be)
2012. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
<3 ez cuki
2012. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de cuki <3 bár nem hiszem hogy annyira kövér lehet mert ha tud repülni akkor szerintem majd lefogy :D a gond ott fog kezdődni ha ha kezdődik hogyha már nem tud repülni mert annyira kövér :D Majd ha nem lesznek már meg a fiókák vagy legalábbis önállóan fognak enni akkor biztos nem lesz olyan kövérke :)
2012. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!