Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez a kalit elég nagy 3 hullámo...

Ez a kalit elég nagy 3 hullámos papagájnak?

Figyelt kérdés
a kalit 60 cm hosszú, 40 cm széles, 44 cm magas. Elegendő ez 3 hullámosnak?

2012. máj. 20. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ebben én max 1-et tartanék... Annak is kicsi.
2012. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem szerezz be egy nagyobbat nekem van egy 75cm magas 40 cm széles és 65 hosszú 2 papagájjal és abban szabadabban tudnak repkedni.
2012. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem törpepapagájpár 80x70x50-es kalitkában volt..azóta a lány van egyedül, de én ekkorába is csak egy pár kistestű madarat tudok elképzelni
2012. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De csak 1 hònapig lennének igy. Utána átmennének egy 10 m2 es röpdébe. Addig lehetnek igy? Ja és elsőnek:

Nem kicsi a mostani 2 nek sőt, pont hogy jò nagy.

2012. máj. 20. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:

2 hullámosnak is épphogy elég lenne tehát háromnak kicsi.

1 hónapot csak akkor bírnak ki benne ha naponta kiengeded őket több(sok-sok) órára.

2012. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, a garzon lakás sem kicsi, de azért jobb szeretünk egy nagyobbat... Amúgy nem mind1, hogy egy életet, vagy egy hónapot kell ott tölteniük. Előttem szólónak van igaza, ha sokat ki lesznek engedve, akkor azért egy hónapot kibírnak itt.

De abban sajnos nincs igazad, hogy pont, hogy jó nagy... Egy madárnak sosem nagy egy kalitka, max elegendő napi röptetés mellet. De amelyik madár nincs naponta kiengedve, annak egy szenvedés az élete...

2012. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!