Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem kelnek ki a kiscsirk...

Miért nem kelnek ki a kiscsirkék keltetőben?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy ha nem kelnek ki a csirkék annak milyen okai lehetnek?egy kettő kikelt,de a többi nem pedig teljesen kivoltak fejlődve és mindent a leírnak megfelelően csináltam.3 nappal előtte leraktam nem forgattam stb.3 elég sok beindul és rendesen kivanak fejlődve a tojásban mégsem bújtak ki.feltörtem a 24 napon,de döglöttek voltak sajnos!én pl kopogtatást se hallok soha!

2012. máj. 21. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

várj egy kicsit a tojás feltörésével. nálunk is most kelnek a keltetős csibék, most van a 24. nap és még mindig kelnek, vannak olyan tojások, amik majd csak holnap fognak kikelni. a 21. napon semmi nem volt, meg sem törték a tojást, az első csibe a 22. napon este kelt ki. ha halott volt a tojásban a csibe, akkor vagy megfázott vagy belefulladt. :(

egyébként, most ott tartunk, hogy 64 db tojásból már van 28 csibém :)

2012. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Hőmérséklet,páratartalom,szellőzés, forgatás, hűtés, tojás minősége.Ha minden rendben kikelnek időben.
2012. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!