Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen dolgokat kell a kalitká...

Milyen dolgokat kell a kalitkába betenni?

Figyelt kérdés
Nimfa papagájt kapok

2012. máj. 21. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen 2 tál, az egyikbe az ételt a másikba a vizet tedd. A kalitka jó nagy legyen 75x40x50 cm es legyen. Tegyél neki játékokatlétrát, keljfeljancsit stb. (tükröt ne tegyél be neki!!!!) ja és jó lenne ha lenne neki párja, mert csak úgy érzik magukat kiválóan, hiába játszol vele rengeteget, nem potolhatod a fajtársát. Illetve monden nap engedd ki a szobában repülni, de csak akkor ha már összeszoktatok.

Remélem segitettem. :) ha van még kérdésed nyugodtan ird meg privát üzenetven. :)

2012. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van 4 nimfám és tenyésztem is őket. A nagy kalitkában van egy kis megcsupasztott fa, egy etető- és egy itatótál és egy deszka, hogy bemehessünk a kalitkába, meg két vékony deszka, hogy amikor a fiókák kicsik és még nem tudnak rendesen menni a dróton, könnyebb legyen nekik sima felületen. Ha egyedül lesz a nimfád, rakhatsz be tükröt is, meg egy rudat, amin álljon, ha nem olyan nagy a ketrec, hogy beleférjen egy fa.
2012. máj. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tükröt, csengőt és keljfeljancsit se rakj be!


Minél nagyobb kalitka legyen, és természetes, nem permetezett faágból legyen az ülőrúd. (pl, nyír, nyár fűz, alma, birs, körte, mogyoró, szőlő stb., Csonthéjasok nem jók!)


Amúgy ezt az oldalt ajánlom neked! Itt mindent megtalálsz, amire szükséged lehet! :)


[link]

2012. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!