Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Bíró Bálint: Az idomitás...

Bíró Bálint: Az idomitás művészete?

Figyelt kérdés

Aki már rendelt ilyet annak mi a véleménye róla?

Tényleg olyan hatásos?

Az 1 év garanciáról papírt is adnak?


2012. máj. 28. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én karácsonyra kaptam meg. Régi vágyam volt. Van itthon több papagájos könyvem is, de ez más. Inkább pszichológia és etológia. Megtanít papagájszemmel látni a világot. A leírt módszerhez nem fér kétségem. A garanciáról nem kaptam papírt, de minden kérdésünkben segít, ha írok neki. A tenyésztő társamnak is.


Talán ha az ide írók egy része elolvasná, nem lenne ennyi rossz tanács.

2012. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megvannak. Utálom a megmondó embereket, de ami benne van, az tényleg úgy van. Ajánlom.
2012. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És van benne sok trükk, illetve hogy kell megtanítani? Meg van egy nagyon vad papagájom és azt is szeretném megszelidíteni ha le van írva hogy kell.
2012. máj. 28. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is benn van. De le van írva az oldalon a tartalom.
2012. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szuper könyv.

De egy tapasztaltabb embernek aki "magától megtanulta" a papagájai testbeszédét,viselkedését,stb tehát megérti őket a gondolkodásukat annak nem mond sok újat mert már eddig is tudta a könyvben lévő dolgokat. Viszont egy kezdő/kezdőbb eddig csak hullámosokat,nimfákat,stb tartó embernek csak ajánlani tudom.


Ha még nem olvastad volna a tartalmát: [link]

2012. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért a testbeszéden kívül ezernyi más témát is érint. Szerintem pont a tapasztalt tenyésztőknek kellene odaadni.
2012. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!