Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár ez?

Milyen madár ez?

Figyelt kérdés

Kb galamb méretű,csak nem annyira dagadt,egész sárga csak a hasa fekete,és csicsergés után mindig felbőg mint valami fáról lepottyant vadmacska... csipcsip csiripicspcsipir VMÉÉÉÉÉJ csip csipiri csiri csirip csip VMÉÉÉÉÉÉJ


bocsi máshogy nem tudtam fogalmazni :)



2012. máj. 30. 13:19
 1/9 anonim válasza:
csipcsipcsiripp az Bódi Guszti :D
2012. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit több info nem ártana... hol él, melyik tájegység, hol láttad, vízben, víz mellett, fán? Milyen a csőre? Hogyan repül (nehezen, gyorsan, vitorlázva stb.)
2012. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát.. sulinál,tehát alföldön,nem víz mellett,csőre is sárga,és úgy repül hogy nem is tudom... mintha nem is tudna igazándiból,mindig repül és lepottyan,tehát mintha ugrálna a fák közt de közben egy kicsit besegit a szárnyaival
2012. máj. 30. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Sárgarigó? Mondjuk ennek nem a hasa fekete, hanem a szárnya..


[link]

2012. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rettenetesen hasonlít,de nem ez,mert rákerestem hogyan csiripel,és nagyon eltérő :S
2012. máj. 30. 16:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Mármint nem eltérő,csak abban,hogy nem adnak ki olyan felkiáltó hangot... lehet hogy ez valami párzási hívás vagy én nem tudom
2012. máj. 30. 17:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, leírás alapján nincs más tippem, sajnos. Gondolom ha sulis vagy, nehéz fotót csinálni róla... ha sikerülne, akkor töltsd majd fel, megnézném! :)
2012. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fényképet nem nagyon tudok,mert a telóm sosem hordom suliba :S De holnap jól megfigyelem majd
2012. máj. 30. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a gyanúm, hogy idei sárgarigó lehet. Talán azért repül olyan "bénán"... És a rigók pont mostanában hagyják el a fészket.
2012. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!