Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 1 vagy 2 párja legyen, és...

1 vagy 2 párja legyen, és lány (ok) vagy fiú (k) legyen (ek)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!van egy 10-11 hónapos fiú hullámos papagájom, és szeretnék mellé társakat, 2-t. De a szüleim csak 1-et engednek, méghozzá fiút.

(én attól félek , hogy verekedni fognak a dominancia miatt, mert nem tudom, hogy hány hónapos lesz az új.)

Ezért én kettő fiút szeretnék, de a szüleim azért nem engedik, mert van már egy törpenyulam , aki házinyúl keverékű.

Csajt meg nem akarok , mármint 1-e, azért mert már volt egy csajszi, és mindig vele foglalkozott, bármit is csináltunk, aztán meghalt.

2 nőstényt meg azért nem akarok, mert ők meg azon veszekednének, hogy kié a pasi, de fordítva sem lenne jó, mert akkor a fiúk veszekednének a lányért, és a 2 fiúnál maradtam, de a szüleim meg csak egyet akarnak.

Hogyan beszéljem rá őket, hogy engedjék meg a két fiút plusszba a panelba?



2012. máj. 31. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A 2 hím jó párosítás. A hímek jól megvannak egymással tehát nem fognak veszekedni ha az új is fiatalabb lesz azaz kb 1-2 éves.

A 3 hím is jó lenne ha mind fiatalabb.

A 2 vagy 3 tojó a legrosszabb mert a tojók veszekednek és akár súlyos sérüléseket is okozhatnak egymásnak hímek nélkül.

Az 1 hím 2 tojó és az 1 tojó 2 hím párosítás pedig tényleg nem lenne túl jó mert veszekednének a tojón/hímen.

2012. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 1. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!