Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyiért tudnék venni Magyaro...

Mennyiért tudnék venni Magyarországon egy arát? (Jácint ara, Sárga kék ara) És még valami, állatmenhelyről lehet hozni papagájt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
En is szerettem volna de mikor korbe erdeklottem azt a hirt kaptam hogy 3-500000ft.Hat ezutan meg csak gondolni sem mertem hogy vegyek arapapagajt,de aki megteheti az vegyen.Azert kivancsi volnek hogy magyarorszagon kinek van ennyi penze egy papagajra.
2012. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Jól írta az előttem szóló, min. 300.000 forint tenyésztőtől egy arapapagáj. Ez egyáltalán nem sok, tekintve, hogy nagypapagájról beszélünk, ami normális helyről származik, ami leinformálható és valószínűleg meg is van gyűrűzve. Megvan az oka, hogy miért kerül ennyire sokba, egyrészt így tényleg csak az költ rá, aki komolyan veszi a nagypapagáj tartást, mivel természetes élőhelyükön lassan a kihalás szélére kerülnek ezek a csodás madarak, amiket embertelen körülmények között fognak be természetes élőhelyükről és rengetegen meghalnak szállítás közben. Ez utóbbi persze illegális, és pont azt kell megfizetni, hogy ellenőrzött helyről származik a madár.
2012. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem a madár kerül sokba. Egy röpde hozzá külső-belső résszel. Ahol a belső télen fűtött téglaház, ami akkora, vagy nagyobb mint egy átlagos szoba. A külső részhez 1200Ft a drótháló négyzetmétere, aztán beton aljzat, zártszelvény keret, nem beszélve a drága kajáról, arról, hogy 8 éves korában ivarérettek, párválsztók, a rengeteg munka velük, ha nem nevelnek kézzel kell nevelni, 3 óránként etetés, és évente 1-3 utódot hoznak szerencsés esetben. Emellett rengeteg szaktudást igényelnek, és naponta friss kaja meg víz, játékok, ágak
2012. jún. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha valaki jól akarja tartani, 1millio körül számoljon. (1pár ara+ a helyük)
2012. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 milio azért nem , de közel van hozzá .

Bár nekem benn vannak a lakásba külön szobájuk van.

2017. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!