Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nőstény fekete rigót holtan...

A nőstény fekete rigót holtan találtam a kertemben, a fészekben már vannak fiókák, körülbelül 1 hetesek, és kivegyem őket, felneveljem, vagy a hím is eteti őket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd öket.
2012. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hagyjam őket meghalni? vagy hagyjam mert a hím megoldja?
2012. jún. 2. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem etetni fogja őket a hím .
2012. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak mert díszmadár tenyésztőként lazán megoldom a kézzel történő felnevelésüket, de ehhez tudnom kell biztosra hogy etetni fogja-e vagy sem. Am én is arra szavazok hogy eteti, hisz többször is letojnak egymás után, tehát a hímnek is valahol arra kell lenni.
2012. jún. 2. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld kifigyelni hogy hol vannak és hogy a hím visz-e nekik kaját .
2012. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
Feketerigóéknál a hím is eteti a fiókákat, már amennyiben nem történt vele is valami baj. Ha a hím megvan és tovább gondozza a fiókáit, a legjobb lenne békén hagyni. Esetleg fel lehet kínálni neki madáretetőben valami alkalmas eleséget, például csontit, lisztkukacot, így nem kell két szülő helyett dolgoznia.
2012. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
probléma megoldódot, gondos apuka jól végzi dolgát
2012. jún. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!