Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valami ragadozó madár kinézte...

Markboy95 kérdése:

Valami ragadozó madár kinézte magának a galamb állományom én héjának néztem. Hogy tudok ellene védekezni? Sajnos elég sok van felénk vércse is a postámat nem tudom reptetni.

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne harcolj ellene, abban van a vitamin!
2012. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben is szívesen tudnék segíteni, de skypon nem jelentkezel!!
2012. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó lenne, ha ide írnád, mert engem is érdekelne, és még valószínűleg sokakat, ez az oldal lényege, hogy nem csak 1 ember kap választ
2012. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már lerendeztem vele! 2-es válaszoló vagyok, megmondtam a héjával nem tud mitcsinálni, nekem volt hogy elhajtotta a pörtli falkámat. Megmondom nem a legjobb érzés.
2012. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jeremyas válasza:
Szerintem sehogy.Ugyis a levegöben kapja el öket.nekem is kiirtotta a posta falkámat.
2012. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt most eltűnt de tavaly, volt 70 db fiatalom, abból mostanra maradt 25 db + amik most jönnek ki! Nagy munkát tud végezni elhajtotta már egyszer a keringőimet is. 20 db magasröptü magyar deres vált porrá.
2012. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a minap pont láttam egy egerészölyvet a galambokhoz közelíteni, tapsoltam párat, és szerencsére elment, de ez csak véletlen! Egy ismerősöm riasztópisztolyt használ. Mások csak légpuskával rácéloznak, és a madár szó szerint veszi a célzást, és továbbáll, mert a puskát ismeri, és úgyis meglátja.
2012. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!