Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha egy társasház lépcsőházába...

Ha egy társasház lépcsőházába berepül egy galamb, és megdöglik, kinek kell gondoskodni az elszállításáról?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:

A közös képviselőnek kell intézkedni.

(Leggyakrabban kirakják a közterületre...)

2012. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ezt én szoktam csinálni,

kezemre húzok egy kifordított nylon zacskót,beleveszem a tetemet,és elslattyogok vele a kukusig,azt beleizélom,beledobom

2012. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A közös képviselőnek talán. Amúgy ha ilyen nincs össze kéne fogni, mint váratlan szitukban általában. Valaki intézi, a többi meg beszáll a költségekbe. De egy ilyen kis madarat nem lehetne becsomagolni és elásni, vagy kidobni valahova?
2012. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Közös képviselő,takarítónő.Vagy épp az arra járó első lakó megfogja kesztyűvel vagy egy zacsival és kidobja.
2012. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan ez a gondnok dolga lenne vagy a kerületi képviselőnek. De ha ott gyerekek vannak célszerűbb minél hamarabb eltüntetni azt. Kell egy kukás zsák belerakod a tetemet kötsz rá egy csomót és a legközelebbi szemetesbe kidobod. Kutyát nem fogja ez érdekelni.
2012. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Van közös képviselő, akkor őt értesítem. Nem szívesen zaklatom ilyen hülyeségekkel, csak az az igazság, hogy az egész felső két emeleten nincs most senki rajtam kívül (szinte csupa egyetemista lakik itt, úgy látszik, nekik nincs most vizsgájuk és hazamentek), szóval abban nem nagyon bízhatok, hogy valaki megfogja és kidobja, én meg - tudom, hogy ciki -, betegesen félek az állati tetemektől, ha holnapig nem viszi el valaki, szerintem vizsgázni sem megyek (na jó, ezt csak félig mondtam komolyan, de tényleg a sikítófrász kerülget ha kinézek).

De akkor köszönöm a tanácsot, felhívom a közösképviselőt. Takarítónő is van, csak neki nem tudom a számát, de gondolom akkor neki fognak szólni.

Csak azt hittem, ilyenkor kell valami "hatóságot" hívni, állategészségügy, vagy ilyesmi, mert a galambok nem kevés betegséget terjesztenek.

Bocs a kisregényért, de ha ideges vagyok, folyamatosan beszélek, úgy látszik, ez írásban sincs máshogy.

2012. jún. 4. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nem vagy egyedül! Én is irtózom tőlük. (Ha friss, akkor nem, de rothadó, széttrancsírozott izét meg nem fognák semmi pénzért!) Mégis azt tanácsolom, ha nincs senki, aki eltakarítsa, akkor tedd meg te, mert ebben a melegben irtó büdös lesz, ha bomlani kezd! És akkor még rosszabb lesz kidobni.
2012. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is irtózom tőlük de szerintem ha nem tudod eléri a közös képviselőt akkor ha tudsz keríts egy lapátot vagy valamit és próbáld meg avval felvenni így tőled jó messze lesz :S

Amúgy sok sikert a vizsgához!:)

2012. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Közben sikerült felhívnom a közös képviselőt, azt mondta, hogy még ma intézkedik.

2012. jún. 4. 19:06
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Már leírtam egy párszor de leírom ide is mert böki a szememet! Ez az emberek között nagyon rögeszmévé vált hogy a galambok betegségeket terjesztenek, amikor ez nem is igaz csak az betegedik meg tőlük akinek kifejezetten a piszok takarítása a munkája. Tudtok valakit aki megbetegedett galambokról? Nem hiszem, ha nem hisztek nekem akkor ezzel a videóval bebizonyítom: [link]
2012. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!