Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papgájomat betehetem-e a...

A papgájomat betehetem-e a növények közé? Nem ér be a kalitkájába a növény.

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet akkor, mikor kiengeded?
2012. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor se rágja
2012. jún. 5. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hogy teszed be növények közé? Hisz első dolga rárepülni.. Ezért nem értem.. Amúgy a szobanövények túlnyomó része mérgező. Persze, kivételek akadnak, de ismeret híján maradjunk annál, hogy mérgező. Ha csak mellette van, de nem fér hozzá, akkor nincs baj sem. Viszont nem hiszem, hogy naponta ide-oda pakolgatnád a növényt a papagájok miatt, így két verzió van: nem tervezel gyakori reptetést, vagy kint megrágja. Akkor viszont a kérdés lényegét vesztette. Ha mégis minden nap elpakolod a növényt, akkor viszont miért nem rakod el inkább alapból?
2012. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig esetleg nem is érdekelte a növény hidd el ha mellé kerül a kalitkája az első pár ha nem a legelső kiengedéskor meg fogja rágni,rá fog menni. Túl kíváncsiak ahhoz hogy figyelmen kívül hagyjanak egy új,érdekes dolgot.
2012. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!