Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikor engedhetem szabadon a...

Mikor engedhetem szabadon a verébfiókát? Találtunk múlthét kedden egy veréb fiókát ( legalább is annak tűnik). Amikor találtuk már nem volt csupasz volt rajta már toll. Most 9 nap elteltével nagyon vágyna a társai közé szóval elszeretném ereszteni.

Figyelt kérdés
Találtunk múlthét kedden egy veréb fiókát ( legalább is annak tűnik). Amikor találtuk már nem volt csupasz volt rajta már toll. Most 9 nap elteltével nagyon vágyna a társai közé szóval elszeretném ereszteni. Eddig tojással, rizzsel, léggyel, reszelt sárgarépával etettem. Ha kiviszem már csipeget a földről de vizet nem iszik magától azt csepegtetem acsőrébe. Repülni már tud de nem mindig akar, van hogy felszáll egy fára és órákat ül rajta. Mikor engedhetem el? Félek hogy az udvarunkon repül el és errefelé nagyon sok macska van (erdőben szertném elereszteni).
2012. jún. 7. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán, ha az "állat" kategóriába tennéd a kérdésed...
2012. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első, te mi a fenéről beszélsz? Be vagy dilizve? Na mindegy.. Sajnos nekünkis szabadon kellett engednünk egy szajkót, de ment vissza a társai közé. Ha úgy érzed, akkor vârj pár napot, de mondjuk ez attól is függ, hogy tud-e repülni eléggé.
2012. júl. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!