Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájom egyik szemének a...

A papagájom egyik szemének a belső sarkában van egy kis duzzanat. Kell vinni állatorvoshoz vagy elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem észre azt a dudort a könnyzacskójánál. Kb fél gombostűfejnyi nagy. és picit rózsaszín. De nem gennyedzik, nem dörgöli, csak ott van.

2012. jún. 10. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én tuti elvinném dokihoz,de azért mert nagyon aggódós vagyok,és ha megtehetem inkább az állatkám legyen jól,minthogy vegyek magamnak vmi ruhát,vagy csokit,vagy vmi luxuscikket.én megnyugtatásképp elvinném.tudom,hogy nagyon drágák tudnak lenni,de nekem mindent megér,ha tudom hogy jól van az állatkám.amúgy nem tudom mi lehet ez:( talán vmi apró gyulladás lehet,bár ha nem gennyedzik akkor nem valószínű...
2012. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen, már elvittem. Azt mondták vagy a 3. szem gyulladása (ami nagyon ritka) vagy daganat (ami valószínűbb). De nem voltak biztosak benne. Azt mondták, hogy 2 hét múlva vigyem vissza ha nagyobb lett, addig is ne nézegessem. (Ha pedig baj van az állatkámmal nem szokásom luxuscikkekkel nyugtatgatni magam :P)
2012. jún. 15. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen,igen,nem is Rád értettem,pontosabban nagyon örülök Neki,hogy ilyen gondoskodó vagy,csak sajnos manapság sok olyat látni,hogy a kutya,cica,nyuszi,stb rossz állapotban,a gazdinak meg naponta új cipő,ruha,kocsi...de mindegy...

jóindulatú lehet a daganat?remélem meg tud gyógyulni!!szorítok Neki:)

2012. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!