Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen gyakran kell a verébfió...

Milyen gyakran kell a verébfiókát etetni?

Figyelt kérdés
Találtam egy verébfiókát, tolla már van, viszont repülni még nem tud. Adtam neki vizet fecskendőből, meg vettem neki csontkukacot, csak azt nem tudom, hogy milyen gyakran etessem.
2012. jún. 22. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor csak tudod, vagy amikor kér. Ki fogja tátani a csőrét, ha éhes, és csipogni fog.
2012. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Adtam neki egy jókora csontkukacot, de még mindig csipog. Kis telhetetlen :)
2012. jún. 22. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok kell neki. Csak úgy lesz szép nagy.:)
2012. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az énekesmadarak anyagcseréje nagyon gyors, a szülők reggeltől- estig szinte folyamatosan hordják az ennivalót. Szerintem gyakran, óránként- kétóránként adj neki napközben, ha megoldható.
2012. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom 3 óránként, ÉJJEL ÉS NAPPAL is!
2012. jún. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos reggelre elpusztult. Szerintem túletettem, vagy csak nem bírta a fogságot. :(
2012. jún. 23. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
[link] ezt mindenképpen el kell olvasnod! Valószínüleg nem a túletetés volt a gond. Ugye éjszaka nem adtál neki enni? Mert éjszaka nem szabad, mert olyankor pihennie kell. Az anyja meg az apja sem ad neki éjszaka élelmet.
2012. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!