Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 2 fiu hullámos papagájt lehet...

2 fiu hullámos papagájt lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés

a fiu hullámos papagájomnak már 2 párja meghalt sajnos:(

tojó görcsben,2 és mostmár kevesebbet leszek itthon és nem tudok szegénnyel annyit foglalkozni.

lehet venni mellé 1 játszótársat fiut?

elősször külön kalitkába tenném őket hogy nehogy bántsák egymást,és ha megbarátkoznak egymással akkor össze engedem majd őket.


2012. jún. 23. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az egyik tojó, akkor hogyan lehet együtt 2 fiú? Egy tojó és egy hím lesz együtt
2012. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

leirtam hogy MEGHALT.

eddig már 2 párja volt szerencsétlennek.

2012. jún. 23. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hirtelen azt olvastam, hogy a fiú hullámosod 2 NAPJA meghalt.


Nekem 3 fiú hullámosom van együtt, nem verekedtek soha össze. Bár megvan a rend, a legidősebb eszik először, aztán a 2. majd a 3. De verekedés soha nem volt. Ahogy írtad, jó pár napig külön kell őket tartanod, úgy hogy lássák egymást. Én úgy szoktattam a 2 fiúmat a 3.-hoz, hogy kiengedtem őket a ketrecből, és ők mentek oda maguktól a másikhoz. Vártam 1-2 hetet, majd összeengedtem őket. Semmi gond nincs velük. Mondjuk az én madaraim mindig szabadon vannak, ha te nem engedted ki őket soha, akkor csak rakd a 2 ketrecet egymáshoz közel, hogy tudjanak kommunikálni egymással.

2012. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hímek jól kijönnek egymással. Csak a tojók veszekednek hímek nélkül.


Csak arra figyelj hogy ne legyen túl nagy korkülönbség köztük. És mielőtt egy kalitkába teszed őket lehetőleg rendezd át azt a kalitkát amelyikbe rakni akarod őket. És egyszerre tedd be őket az "új" kalitkába hogy egyik se tekintse a sajátjának.

2012. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

semmi gond.

és köszönöm a választ!

2012. jún. 23. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!