Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy kell jól tömni a kacsát,...

Hogy kell jól tömni a kacsát, hogy nagy legyen a mája?

Figyelt kérdés
TV-ben volt, hogy diót kell összemorzsolni a kukoricába, és úgy. Igaz, ez libánál volt. Kacsánál is lehet hasznos?
2012. jún. 24. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez állatkínzás!
2012. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állatkínzás az agyad, miért lenne az?
2012. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes..sokan hőbörögnek, hogy állatkínzás, mégis jóízűen megeszik a húsát!
2012. jún. 25. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Nah látod kedves kérdező ennyi, bemagyaráznak amikor nem is állatkínzás. Mindig voltak kacsáim, főleg néma meg máj kacsa,Én soha nem használtam diót csak a kukoricába raktam egy kevés zsírt és úgy össze kevertem, hogy jobban csúszón!

Így is nagyon szépen nőtt a mája és a húsa is jó volt :)

2012. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mamám is úgy csinálja. Igazából Ő miatta kérdeztem, mert az övéinek kicsi szokott lenni a mája
2012. jún. 25. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a dió egy kicsit drága ehhez, én vizes kukoricadarával tömöm őket! Igazából annyi az egész, hogy egy kisszéken (vödrön) ülve a lábad közé fogod, majd felhajtod a fejét és beleteszed a kaját! Fentről lefelé simogatva, masszírozva segíteni kell a nyelést hogy könnyen csússzon neki!
2012. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!