Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Így huzatot kaphatnak a...

Így huzatot kaphatnak a hullámos papagájaim?

Figyelt kérdés

2 hete kaptam párban lévő hullámosokat. Mivel már jó idő van, kiraktuk őket a ház elé, a terasz alá. Az a baj, hogy a szél eléggé befúj oda. Jelenleg itt elég erősen fúj a szél, és kicsit hideg is.

Így kaphatnak huzatot?? Vagy inkább vigyük be a lakásba őket?? Aggódom, mert néha-néha tüsszentenek is, de ez tényleg ritkán van.

Köszi a válaszokat. :)



2012. jún. 26. 16:06
 1/10 anonim válasza:
Igen! Óvni kell őket a széltől!Nekem is voltak és az állatkereskedésben mondták is hogy szeles helyre ne tegyük valamint a hideget sem bírja!:) Mellőzd ezt a kirakásos dolgot! Üdv!
2012. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon hamar huzatot kapnak. Még ha 28 fok is van, de erős a szél, akkor sem szabad kint hagyni őket! Vidd be őket gyorsan. Nekem ezt állatorvos mondta, azért mondom ennyire biztosra.
2012. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jujj köszönöm, akkor beviszem őket gyorsan!

De így hogyan vigyem ki őket? Nincs hova tenni :(

2012. jún. 26. 16:11
 4/10 anonim ***** válasza:
mi akkor visszük ki ha meleg van. Akkor is csak árnyékba. Nálunk is fúj a szél, szóval most bennt van. A hét vége felé már ki lehet tenni, szigorúan árnyékba(esetleg félárnyékba)
2012. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz ennyire szeles az idő, akkor kirakhatod őket. Fontos, hogy se nap se szél ne érje őket a szabadban. Ha nem találsz kint megfelelő helyet nekik, akkor maradjanak a lakásban. Így akkor veszélye nincs annak, hogy megcsípi őket egy darázs. Én sajnos jártam már így. :(
2012. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nincs hová tenni? télen hol lesz a kalicka? Én éjszakára sem hagyom kint,mert sok a szúnyog. Ha kint hagyod takard le valmivel (szúnyogháló, függöny). Egyébként nálunk a falba van verve szög, oda van felakasztva a ketrec, így nem zavar senkit
2012. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jujj köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! Remélem nem kaptak még huzatot, mert elég régóta kint vannak! :( De akkor mostantól megfontolom mikor viszem ki őket! :)
2012. jún. 26. 16:17
 8/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy most nekünk is a falon vannak, de nincs olyan hely, ahol nem fúj a szél. :\

Amúgy igen leszoktuk estére takarni.

2012. jún. 26. 16:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor rakd ki őket ha nem fúj nagyon a szél. A gyenge szél nem árt nekik.

És amikor kint vannak a kalitka felét rakd a napra(persze ne a legmelegebbe) hogy ha akarnak tudjanak napozni(jót tesz a tolluknak az UV és mint minden vitaminból a D vitaminból is jobb a természetes). Csak arra figyelj hogy ahogy "megy" az árnyék úgy rakd te is odébb a kalitkát hogy mindig be tudjanak húzódni a napról.

2012. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi :))
2012. jún. 26. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!