Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék tyúkokat tartani,...

Szeretnék tyúkokat tartani, de a mamám nem engedi, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Már régóta szeretnék kiscsibéket, de sajnos a mamám nem engedi meg hogy nála tartsam őket! Gondoznám őket, meg minden szerintetek hogy beszéljem rá? :(


2012. júl. 1. 03:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Jani voltam sziasztok
2012. júl. 1. 03:29
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát leírom normálisan amik érdekelnek!

1.) Ha 10 tyúk közé beeresztek egy kakast egy napra akkor mindegyiket emgtermékenyíti?

2.) Ha a kakas elvégezte dolgát akkor a tyúk következőre már olyan tojást tojik, amibe már pici csibe van?

3.) Mennyi idő alatt kel ki a tojásból a csibe?

4.) Mennyi idő amíg felnő a csibe?

5.) Több arra az esély hogy csirke szüeltik, mint hogy kakas?

2012. júl. 1. 03:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne tarts tyúkot. Ha komolyan kérdezed, hogy bent van a csirke a tojásban mikor tojja a tyúk, akkor jobb, ha csak a boltban találkozol csirkékkel.
2012. júl. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megtermékenyül a tojás, a tyúknak még sokáig kell rajta csücsülni mire kikelnek a kiscsibék.... az nem úgy megy, hogy már eleve a kifejlett csibe van benne.... Megértem, hogy a mamád nem akarja ezt még rád bízni. Olvasgass utána, tanulmányozd a témát, és utána vágj bele! Sok sikert!
2012. júl. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miből szűrted le, hogy nem tudja, hogy ki kell kelteni a kiscsirkét. Pontosan, hogy meg is kérdezi mennyi idő amíg kikel a tojásból.

Pontosan te vagy az, aki nem értesz hozzá. Mert a tyúk akkor is tojik, ha a tojások nincsenek megtermékenyítve.

2012. júl. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Nem biztos hogy mindegyiket megtermékenyíti csak egy párat, ami megengedi a kakasnak.

2. Igen, csak még a tojásban úgy nevezett csíra van, de mindenhol van terméketlen tojás ez így jön össze a kakasnak.

3. 21 nap

4. Én mindig előneveltet veszek,szóval passz ez attól is függ hogy tápozod e vagy nem.

5. A csirke kifejezésen a tojóra gondolsz? Nem nálam mindig több szokott lenni a kakas mint tyúk. Ez ilyen. Remélem segítettem, mond meg mamádnak hogy olyan drága a tojás mint a rossebb a házi jellegű csirke hús még jobb! Ha van valami probléma írjál.

2012. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. júl. 3. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!