Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért voltak ketrecben a szarkák?

Miért voltak ketrecben a szarkák?

Figyelt kérdés
Ma, ahogy bicikliztem a mezőkön, pár fás kis részen megláttam egy zöld ketrecet. Kb 0,5x1x1 méteres volt, benne egy teljesen ép madár, szerintem egy szarka.(fekete-fehér volt a farktollai zöldesek.) Már eléggé meg volt őrülve a bezartrságtól szerintem. Volt neki víz és valami kajaféle. Egy 10 méterre találtam egy másikat. Miért voltak bezárva? Kiengedjem őket?

2012. júl. 2. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, mégis miért kéne kiengedned? Valaki gondolom valamilyen célzattal odarakta őket. Ne akard a hős madárvédőt játszani, lehet, hogy többet ártanál, mint amennyit használsz. Ha tényleg szarka is volt, nem védett madár, sőt, kifejezetten kártékony.
2012. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, csak kíváncsi voltam.
2012. júl. 2. 22:54
 3/8 anonim válasza:

Szarkákból túlszaporulat van így még lőni is szabad őket.


Szemiképpen ki ne engedd őket!

ha nagyon sajnálod max vigyél neki vizet meg kaját :)

2012. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a tiéd, mégis hogy képzeled, hogy kiengeded???
2012. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jól van na csak furcsa volt, mert másfél km-eres körzetben nem volt semmi féle tanya vagy ilyesmi.
2012. júl. 3. 16:30
 6/8 Ajsa ***** válasza:
Attól hogy kártékony mg nincs joga senkinek kínozni... De tényleg hagyd békén, lehet hogy van valami magyarázat. Bár én sajnálom őket nagyon...
2012. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap kimentem megnézni őket. Az egyikbe volt két új lakó, egy döglött madár, a másiknak meg majd este viszek ki vizet, mert szerintem nem gyakran járnak ki hozzájuk. Egyébként a csapdák gazdája elintézhetné őket.
2012. júl. 4. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is sajnálnám őket mondjuk. Nem törődnek velük?! Akkor miért nem engedik el???

Sajnos vannak ilyen emberek....

De ahoz tényleg nincs jogod, hogy szabadon engedd. Talán lehetne szólni valami állatvédőknek, ha vannak ilyesmik Magyarországon....

2012. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!