Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S! S. O. S! Találtam...

S. O. S! S. O. S! Találtam egy kismadarat a járdnánkon, fölötte van pár fészek. Mit csináljak vele? Anyáék ha megjönnek akkor apa előhozza a nagy létrát és visszarakjuk. DE addig mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
rakd egy cipősdobozba:)
2012. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ne fogd meg kézzel!!!! Nehogy érződjék rajta ""szagod""!
2012. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Beraktam dobozba de itt csipog. Fecskendővel próbáltam itatni nyelt is le belőle, de hangyát próbáltam neki adni és nem nyitotta ki a csőrét Mit csináljak?
2012. júl. 3. 16:59
 4/13 anonim válasza:
Tégy úgy a kezeddel, mintha az anyja csőre lenne.
2012. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
miért hangyát adtál neki? Milyen madárról van szó? valami menhely is szokott madarakat befogadni.
2012. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mert csak hangyát találtam a kertben
2012. júl. 3. 18:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen madár? Van ilyen sárga izé a csőrén? Mert mi az olyat úgy etettük meg, hogy enyhén megnyomtuk ott a csőrét, és magától kinyitotta. Bár nem tudom, más madárnál hogy megy ez, a miénk veréb volt. Pár nap múlva aztán meghalt szegény. :(
2012. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen volt sárga "izé" a csőrén :) de ő nem akart enni... ma misszaraktuk a fészekbe, egy lárvával már láttam beszállni egy felnőtt verebet úgyhogy minden oké :D amúgy a pindúr is veréb volt azért mondom :)
2012. júl. 3. 23:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor már biztonságban van! :) Szerintem kézzel nagyon nehéz ilyen piciket felnevelni, mindenképpen jó, hogy a fajtársaival van.
2012. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Köszönöm annak aki lepontozza a hozzászólásaimat gondolkodás nélkül...bizonyára nem hallott még az etológiáról...a madarak tátogatási magatartásának kulcsingere a szülő nyitott csőre. Úgyhogy kérlek ne parasztkodj és pontozz le másokat csak azért, mert tudatlan fajankó vagy illetve mert a te válaszaid tényleg haszontalanok. Köszönöm.
2012. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!