Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S. Mi kell a hullámos...

Állatimádó kérdése:

S. O. S. Mi kell a hullámos papagájnak? O. o

Figyelt kérdés

Te mit raktál a hulid kalitkájába??? És ezek milyen áron szerezhetőek be az állatkereskedésben??? :)

(pl: csőrkoptató: 150ft, itató: 10000ft...xd)


2012. júl. 3. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Önetetőt, önitatót felejtsd el, az önetetőbe megakad a kaja és éhenhal szerencsétlen madár. Tettem be nekik hintát, olyat ami fából van. Tükröt, csengőt ne vegyél, a tükörtől depressziós lehet, a csengő meg fémmérgezést okozhat.

Fa játékokat vehetsz neki, feltéve ha nincs rajta csengő.

Vegyél neki rozsdamentes acéltálakat etetőnek, itatónak. Csőrkoptatót, szépiát tehetsz be neki.

Ne műanyag ülőrudat vegyél, hanem szerezz be fából készültet, vagy vághatsz magad. Minél vastagabb legyen, és lehet fűzfa, barackfa, meg bármilyen gyümölcsfa, de csak ha nem permetezett.

Az árakat nem tudom ilyen pontosan megmondani, mindenhol mások az árak.

Én igaz, vettem önetetőt, de azon kívül raktam be nekik egy tálat is. Nem muszáj acéltálat, lehet műanyag is, de az acél jobb, bár az drágább.

2012. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt tudom hogy nem szabad csengőt és tükröt...:)

2012. júl. 4. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!