Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek? Találtam egy...

Mit tegyek? Találtam egy szarka fiokat a munkahelyemen.

Figyelt kérdés
2 napja itt van kb 3 hetes.kieshetett a feszekbol.a fa brutal magas es nincs lehetoseg felmaszasra..ien nagy nyarfa..ki van merulve..probalok vizet adni neki es belerakom egy dobozba.hazaviszem es meg probalom nevelni es vissza hozom ha megerosodott.fogsagban tul fogja elni?
2012. júl. 4. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én neveltem már fel szarkafiókát, jó esélye van. De tudnod kell, hogy nagyon rosszcsont - mikor már röpképes, mindent meg fog nézni a lakásban :)
2012. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem beteg, akkor persze! Én is neveltem már fel árva szarkafiókát. Kutyakajával, zöldséggel, gyümölccsel, tücsökkel, gyászbogárlárvával etettem, vizet eleinte fecskendővel csurgattam a szájába, később tálkába raktam. Amikor már próbálgatta a szárnyait, beraktam egy nagy ketrecbe, és sokat volt kiengedve a lakásban, hogy tanuljon repülni. Aztán egyszer csak, amikor úgy gondolta, kirepült az erkélyen. Néha-néha visszatért az erkélyre, ahogy múlt az idő, egyre ritkábban. Aztán végül teljesen elmaradt. Remélem, boldog kismadár! :)
2012. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hat lakasban biztos nem mert van egy kissebb hazorzo..staffordshier terrierem van..szoba kutya kent funkcional..van garazsom majd oda rakom..van papagaly ketrec ideiglenesen..koszonom a segitseget
2012. júl. 4. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:

*Papagáj

Bocs, nem kötözködésből. Második válaszoló: a szarka megeszi a kutyakaját?! Nem is tudtam!

Egyébként úgy tudom, a szarka bukik a fényes tárgyakra, mindent összegyűjt...

2012. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az első válaszoló vagyok, de a kérdésedre én is tudok felelni: de meg ám! :) A szarka gyakorlatilag mindent megkajál, amiben csak nyoma is van a húsnak :)


Fényes tárgyakat meg fészeképítéshez lopkod, ez fióka esetében nem fog előfordulni. Viszont felfordulást tud csinálni, csak egy apró hibája van: nem lehet megharagudni rá :)

2012. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!