Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet őket együtt tartani?

Lehet őket együtt tartani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap este vagy ma hajnalban nem tudom az egyik hullámos papagájom eltűnt,kirepült az etetőn keresztül.Azt szeretném tudni hogy egy fiú hullámos papagáj tartható egy fiú/lány nimfával?
2012. júl. 5. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak előtte szoktasd őket egymáshoz! Két kalitkában rakd egymás mellé őket pár napig, majd kint a szobában is engedd őket többször össze, és ha úgy látod kijönnek, akkor berakhatod őket egy NAGY kalitkába. Mekkorába szeretnéd?
2012. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát a ketrecben sztem elférnének!
2012. júl. 5. 12:10
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem elég, ha elférnek, sok hely kell nekik. Te is elférsz egy koporsóban, mégsem szeretnél benne élni!!!
2012. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mekkora a ketrec? Most amúgy kettő ketrec van? Az egyikbe van a nimfa a másikban volt két hullámos és az egyik elrepült ezért akarod egyberakni őket?
2012. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltük,nem nimfa lesz hanem még 1 fiú hullámos.
2012. júl. 5. 13:18
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. júl. 5. 13:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Jah értem, azt hittem volt két külön kalitkád, egyikben két huli, másikban egy nimfa és az egyik huli megszökött. Bocs, már értem. Nimfának alapból egy legalább 75x40x50 cm-es kalitka kell, ha egyedül van, ha még egy hulit is be akarsz rakni mellé, akkor ennél jóval nagyobb kell.


Tudom, hogy úgysem cseréled nagyobbra, ha nem akarod, csak azért arra kérlek, hogy gondold végig a dolgokat, szegények abban élik le az egész életüket. Amúgy a nimfások nagyon sokszor készítenek egyszerű csibe, vagy ponthegesztett hálóból nagyméretű szobai "röpdét". Nem véletlenül.

2012. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, teljesen összezavarodtam. Akkor két hullámos lesz. Oks, ez a legjobb megoldás, a fajtárs az sokkal több neki, mint egy másik papagáj ! Bocs, hogy ilyen értetlen voltam, csak segíteni akartam...
2012. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged,felpontoztalak. Két hullámos fiú jó együtt?
2012. júl. 5. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Neked is kössz. IGEN :) Hím-tojó, vagy két hím párosítás az jó, a két tojónál felmerülhetnek problémák :)


De azért itt is tartsd be az összeszoktatás lépéseit.


(Nagypapagájoknál új lakó esetén még egy 30-40 nap karantén is szokott lenni, nehogy az új lakó betegséget hordozzon és ezzel megfertőzze a többit)

2012. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!