Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Igaz hogy Pityu halálracsípné?

Igaz hogy Pityu halálracsípné?

Figyelt kérdés

Van egy x éves, hím,Pityu nevű Nimfa papagájom.6 éve vettük, akkor már felnőtt volt.Nagyon félős és már nem tudjuk megszelídíteni.Egy szobában lakik, nincs ketrece.Őt egy állatkereskedésbe vettük, mert akkor még azt sem tudtuk, hogy mi az a tenyésztő.Tudom hogy nagy marhaságot csináltunk!

Arra gondoltam hogy vehetnénk mellé egy kezes tojót, de anya azt mondta hogy akkor halálracsípné.

Igaz ez?


2012. júl. 5. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Vettem egy kézhez szoktatott "fiúpapagájt" "tenyésztőtől" - szelídnek szelíd volt, de nagyon nem volt fiú... Na mindegy, összebarátkozott a többi nimfámmal és eltanulta a viselkedésüket, vagyis mostmár őt sem lehet megsimogatni, de azért kézből eszi a finomságokat, mint a mindegyik
2012. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
-a
2012. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És tojást is fognak rakni vagy ahoz valami speciális dolgot kell tenni?
2012. júl. 5. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Á!! Nem csípné halálra, szerintem jót tenne neki, amúgy is párban jobban érzi magát mint egyedül.
2012. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
be kell rakni egy fedett dobozt (fészket), amit nem tudnak szétszedni.
2012. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és adj nekik a rántottádból vagy valami fehérjepótlót, hogy ne egyék meg a sajátjukat
2012. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tenyésztés nem csak abból áll hogy felteszel egy odút és fehérjét adsz nekik.

Nem mindegy milyen,mekkora az odú, nem mindegy mekkora helyen vannak, nem (csak) fehérjét kell nekik adni hanem lágy eleséget, nem mindegy mikor,mennyi lágy eleséget kapnak,stb

2012. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van nagy helyük, akkor nem lesz gond, ki tud térni a tojó is, ha neki megy a fiú. De nem fogja halálracsípni, lehet meg is szelídül. A fészekrakáshoz sok minden más kell, nem megy egyik napról a másikra.
2012. júl. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!