Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Hogyan tudnám megoldani hogy a madaram elfoglalja magát?

Figyelt kérdés
1.5 éves nagysándor papagájról lenne szó.
2012. júl. 9. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Játszál neki jó zenéket, tanítsd meg görkorizni, adjál neki úgy kaját, hogy nehezen férjen hozzá, néha zuhanyoztasd le, ilyenek.
2012. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adj neki fűzfagallyakat és olyan fajátékokat amiket szét tud forgácsolni. És csinálj neki ételkereső játékokat. Pl. [link] Először csak egy kupakból adtam neki kaját kézből. Majd rátettem a másikat is és miután többször leverte a másikat hogy megszerezze a kaját tehát biztosan tudta hogy kaja van benne felfűztem belőle kettőt kenderzsinegre pár egyéb dologgal és beraktam hozzá. Ha elkezdek körülötte nyúlkálni már egyből megy szétszedni mert tudja hogy valamilyen finomság van benne.
2012. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2012. júl. 10. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!